مرکز پخش انواع پارچه متقال کیسه برنج

بازرگانی سپاهان، مرکز پخش انواع پارچه متقال کیسه برنجی در اصفهان تولید کننده نمونه های مختلف از منسوجات مختلف و عرضه کننده با قیمت مناسب می باشد.
انواع پارچه های متقال کیسه برنج در عرض 1 متر و 125 گرم وزن با قیمت بسیار ارزان و کیفیت عالی، در این مرکز پخش و توزیع می شود. هر متر پارچه سه کیسه برنج را تحویل شما می دهد.

پارچه های متقال مصارف مختلفی دارد که یکی از آنها برای دوخت و تولید کیسه های برنجی می باشد.

در مرکز های فروش عدلی پارچه، متقال با عرض های مختلف از جمله 105 سانت و گرماژ 100 گرم عرضه و پخش می شوند.

از قیمت عمده پارچه متقال برای کیسه برنج اطلاع دارید؟

برای کیسه های برنج، از پارچه های فلامنتی و فلامنت پلی استر نیز استفاده می شود که قطعا هر دو این پارچه، از استحکام خوبی برای حمل و پخش محصولات با وزنهای بالا برخوردارند. این پارچه برای کیسه های 10 کیلویی مناسب است.

مشتریان عزیزی که درخواست خرید پارچه های متقال جهت دوخت کیسه های برنج کوچک و بزرگ در سراسر ایران را دارند، کافیست سری به مرکزهای خرید و پخش عدلی منسوجات بزنید.

قطعا مصرف پارچه های کیسه ای در مناطق شمالی که تولید محصولاتی مانند برنج بیشتر می باشد، بالا بوده و در تیراژ انبوهی توزیع خواهند شد.

بهترین شیوه تهیه ارزان این نوع پارچه ها، خرید مستقیم از مرکزهای پخش عمده منسوجات است.
گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان تولید کننده و بافنده انواع پارچه های متقال از جمله متقال های کیسه برنج با عرض های استاندارد و سفارشی بوده که تمامی پارچه ها با قیمت مناسب به صورت عمده به مشتریان گرامی عرضه می دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما