مرکز پخش انواع پارچه کیلویی کشی مانتویی

آیا می دانستید به صورت خانگی نیز می توانید یک مرکز پخش انواع پارچه کیلویی کشی مانتویی باشید و اقدام به سودآوری اقتصادی در کنار دیگر مشاغل خود بوده و درآمد مناسبی از این راه کسب نمایید؟
متاسفانه روز به روز اوضاع اقتصادی ایران در زمینه خرید و فروش و توانایی مردم در رابطه با دخل و خرج هایشان کم می شود و تمامی خانواده ها اقدام به داشتن شغل دوم و یا حداقل یک شغل پاره وقت برای یکی از اعضای خانواده به صورت جدید نموده اند که یکی از این راه ها فروش پارچه کیلویی در منزل است.

روزانه تعداد زیادی از خانم های خانه دار که در امر خیاطی نیز فعالیتی داشته اند و یا در این زمینه آشنا هستند با ما تماس گرفته و قصد راه اندازی کسب و کار کوچکی به عنوان مرکز پخش و فروش انواع پارچه کشی را دارند.

یکی از مدل پارچه هایی که به سادگی می توانید خیلی سریع آن را بفروشید پارچه کتان کشی نخی مانتویی است.

با طرح بندی و مدل های مختلف با کمی چاشنی سلیقه می تواند تمامی خانم های همسایه و آشنای شهرتان را به سمت شما جلب نموده و کم کم شما را وارد بازار فروش پارچه کیلویی نماید.
مرکز فروش سپاهان پارچه اصفهان توضیع کننده انواع پارچه های مانتویی کیلویی به صورت درجه یک و طاقه ای بوده که بیشتر منسوجات کشی می باشند. برای کسب اطلاع از تنوع کارها و دیدن قیمت ها به کانال تلگرام ما که بالای همین صفحه مشاهده می کنید سری بزنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما