مرکز پخش پارچه تترون بیمارستانی

بیشترین مرکز پخش انواع پارچه تترون بیمارستانی درجه یک در اصفهان است که به راحتی تفاوت قیمت ها در این شهر نسبت به دیگر فروشگاه ها احساس میشه.
پارچه تترون همه نمونه هاش جزو پر فروش ترین های بازار عمده پارچه هست. تترون های ساده، تترون طرح دار، تترون پیراهنی، تترون کشی و شلواری و حتی پارچه تترون بیمارستانی همیشه و در همه فصول سال فروش فوق الهاده بالایی دارن. علت بالا بودن تقاضا برای پارچه تترون این هست که از تترون البسه های بسیار زیادی می شه دوخت و در صنایع خیاطی و تولید پوشاک مصرف بسیار بالایی داره.
تترون های بیمارستانی نوعی خاص از تترون ها هستند که معمولا با وزن بین 160تا 180 گرم بافته میشن. رنگ تترون بیمارستانی معمولا سفید،آبی روشن، صورتی، سبز باز و سبز سیر خمی هست که با توجه به نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی از هر رنگی که بخوان لباس تهیه می کنن. 
با توجه با این که اصفهان قطب برتر صنعت نساجی در کشوره پس دور از انتظار هم نیست که بیشترین مرکز پخش پارچه مخصوصا پارچه های بیمارستانی تترون در اصفهان باشه.
اگر شما نیز متقاضی خرید نمونه های مختلف از پارچه های بیمارسانی تترون هستید می تونید از طریق گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصهان به عنوان بافنده و تکمیل گر و پخش کننده عمده انواع منسوجات بیمارستانی، با قیمت کارخونه اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما