مشهورترین کارخانه تولید پارچه بیمارستانی

حالا که قصد خرید انواع پارچه بیمارستانی را دارید، خوب است مشهورترین و معتبرترین کارخانه های تولید کننده این پارچه ها را به یاد داشته باشیم.
قبل از این که به مشهورترین و معروف ترین کارخانه ها و شرکت های تولید کننده انواع پارچه بیمارستانی اشاره کنیم، خوب است بدانیم از چه پارچه ها، تولیدی ها و خیاطان انواع لباس مصرفی بیمارستان ها و مراکز درمانی دولتی و خصوصی را می دوزند.
تولیدی ها پارچه فلامنت فلامنت و پارچه فلامنت پنبه و هم چنبن پارچه تترون را برای دوخت لباس مصرفی بیماران مرد و بیماران زن مناسب می دانند.
برای دوخت لباس و البسه مصرفی کارکنان و پزشکان، پرستاران و متخصصان و….. و به طور کلی لباس مصرفی افراد فعال در این ارگان های حیاتی و مهم به سراغ استفاده از پارچه کجراه، باز هم پارچه تترون و پارچه ترگال می روند.
اگر فرد و بیماری قصد انجام آزمایشات ویژه ای مانند ام آر ای، سی تی اسکن و… را داشت و یا به صورت سرپایی می خواست مورد درمان واقع شود در بیمارستان ها، لباسی که به تنشان می کنند از پارچه اسپان باند یا همان یکبار مصرف استفاده می شود.
اغلب پارچه هایی که در خطوط بالا به آن اشاره شد، توسط صنایع و کارخانه های نساجی واقع در شهر اصفهان بیشتر تولید میگردد در رنگ های آبی، سفید، شیری، صورتی و سبز.
البته برخی از این صنایع نساجی که به تولید انواع پارچه بیمارستانی می پردازند و تولیدات خود را روانه بازارها و مراکز و نمایندگی های مختلف می کنند، در شهر تهران و شهر مشهد نیز قرار گرفته اند.
می توانید انواع پارچه بیمارستانی مورد نظر خود را با هر وزن و گرماژ و البته رنگی، از بازرگانی سپاهان با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما