معرفی انواع پارچه تولید کارخانه اصفهان

آیا می دانید انواع پارچه تولید شده در کارخانه و شرکت های شهر اصفهان را معرفی کرده و نام ببرید؟ آیا می دانید معتبرترین تولیدات، متعلق به کدام کارخانه ها می باشد؟
شهر اصفهان را می توان با قدرت و قاطعیت، قطب تولید انواع پارجه در کشور ایران دانست.
انواع پارچه های زیبا و متنوع و البته باکیفیت عرضه شده در فروشگاه ها و نمایندگی ها در کارخانه و شرکت های نساجی موجود در شهر اصفهان در وحله اول تولید می گردد.
کارخانه ها و صنایع نساجی شهر اصفهان، پس از تولید انواع پارچه با متراژ و در طاقه های مورد نظر، این پارچه ها را به دور طاقه ها رول کرده و می پیچنند با متراژهای مورد نظر تا آماده ارسال به شهرها و مناطق دیگر کشور و حتی بازارهای برون مرزی شوند.
متراژهای طاقه های رول شده انواع پارچه تولید در کارخانه اصفهان را 40 متر یا 50 متر، عموما می دانند، به جز پارچه های خاصی همانند انواع پارچه بیمارستانی و در کل پارچه هایی با دارا بودن وزن و گرماژ شبک و کم.
از معتبرترین کارخانه های موجود در شهر صنعتی اصفهان می توان به شرکت های نساجی تک، فدک، بافتین، مهنام، درنا، پارس و بسیاری از کارخانه ها اشاره ای نمود.

بازرگانی سپاهان
نیز دفتر مرکزی شرک خود را در اصفهان تاسیس کرده تا به راحتی بتواند در تعامل و رابطه مستقیم با کارخانه ها و شرکت های تولید کننده انواع پارچه باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما