نرخ خرید فروش انواع پارچه تترون ارزان

آیا می دانید که انواع پارچه تترون ارزان و با جنس و کیفیت خوب در کدام مرکز و یا نمایندگی کارخانه نساجی با نرخ پایین خرید و فروش می شود؟
در هر بازار نرخ خرید فروش انواع پارچه تترون ارزان تفاوت دارد که نشان از نبود مدیریت در بازار پارچه ایران است. با کارخانه های پارچه تترون اشنا هستید؟

پارچه تترون انواع مختلفی دارد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد و با توجه به الگوی دوخت در عرض های مختلف طاقه پیچی می شود.

درای مثال برای دوخت مقنعه از تترون عرض ٩٠ سانتی و برای پیراهن معمولا از پارچه تترون عرض ١/٥ متراستفاده می شود.

بعد از این دو عرض، پارچه تترون با عرض ٣ متر بیشترین مصرف و خواهان را دارد و پس از ان به ترتیب عرض های ٢ متر و ١٨٠ سانتی متری.

کارخانه های عرضه کننده پارچه تترون اکثرا در اصفهان فعالیت می کنند و پس از در شهر های یزد و مشهد و تهران در حال فعالیت می باشند.

کارخانجات بروجرد، درنا، پارس، زرین تکس، گلستان، سپیدار، شایسته، امید، گلدن لایف، عالیات، عمید، کاشان، ایلیا و غیره از بهترین های این حوزه هستند.

پارچه تترون ارزان همان پارچه تترون با قیمت کارخانه می باشد پس توجه کنید تا با نرخ واقعی این پارچه را خرید نمایید و بعد از مطمئن باشید پارچه تترون را با قیمت ارزان خرید کرده اید.

برای لباس فرم بیمار و بیمارستانی، مقنعه پرسنل، پیراهن، رو تختی یا ملحفه اگر به پارچه های تترون ارزان نیاز دارید با مشاوره فروش تماس داشته باشید تا در خرید عمده پارچه تترون اگاهانه قدم بردارید.
مرکز فروش و دفتر کارخانه نساجی سپاهان پارچه اصفهان نمونه های مختلف از پارچه های تترون رنگی و سفید تولید این کارخانه و تولیدات دیگر نساجی های برند را با نرخ و قیمت ارزان تر از دیگر فروشگاه ها به بازار های مختلف عرضه می دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما