نمایندگی فروش انواع پارچه تترون پارس

خرید انواع پارچه تترون با برند پارس به عنوان یکی از بهترین منسوجات رنگی با عرض 150 از طریق نمایندگی فروش سپاهان در اصفهان انجام می شود.
در صورتی که تصمیم به خرید پارچه تترون را دارید، پارچه پرشین نمایندگی مستقیم برندهای معتبر تترون از جمله پارس می باشد و کلیه پارچه ها به قیمت کارخانه به فروش می رسد.

کارخانه نساجی پارس یکی از کارخانجات به روز و فعال در صنعت نساحی است که با حضور پر رنگ در بخش پارچه های تترون توانسته علاوه بر فروش بالای منسوجات، بهترین پارچه های تترون با کیفیت را در اختیار متقاضیان قرار داده است. 

پارچه های تترون پارس که در عرض های 90 و 150 تولید شده و در بازار ارایه می شود از لحاظ لطافت و کیفیت رنگ بسیار عالی می باشد. 

بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان با همکاری مستقیم با کارخانجات نساجی اصفهان همچون تترون پارس، توانسته است کلیه منسوحات را به قیمت کارخانه در بازار توزیع کند و افرادی که تمایل به خرید پارچه های تترون اعلا همچون پارس را دارند می توانتد پس از مشاهده کالیته پارچه و مشاوره رایگان سفارش دهند.
برای دیدن رنگبندی و مشخصات این پارچه تترون و دیگر منسوجات می توانید با عضویت در کانال تلگرام سپاهان پارچه از اطلاعات خوب در مورد پارچه ها بهره ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما