نمایندگی فروش انواع پارچه ترگال تک

در نمایندگی فروش سپاهان اصفهان انواع ترگال ساده و کجراه تولیدی نساجی تک با قیمت مصوب کارخانه به صورت عمده عرضه شده است.َ
پارچه های ترگال و کجراه نساجی تک توسط نمایندگی های اصلی به نرخ روز به فروش می رسد. کارخانه نساجی تک در کدام استان واقع است؟

کارخانه نساجی تک یکی دیگر از کارخانجات مطرح استان اصفهان است که سالانه فروش بالایی از پارچه های ترگال و کجراه را به خود اختصاص داده است و با رنگ بندی متنوع به عنوان تامین کننده اصلی پارچه مورد نیاز تولیدی ها جهت دوخت فرم کار ارگان ها، مدارس، مانتو، شلوار و غیره می باشد.

چنانچه قبلا با برند تک همکاری داشته اید، با کیفیت پارچه های تولید شده آن اشنایی دارید و در صورتی که قصد دارید به تازگی با این برند فعالیت نمایید و در خط تولید خود از آن استفاده نمایید، نمایندگی سپاهان پارچه اصفهان می تواند با ارسال نمونه پارچه های تک، شرایطی را ایجاد کند که بهترین برند را انتخاب نمایید و در این امر راهنما و مشاوره شما باشد.
ما در مرکز فروش سپاهان اصفهان علاوه بر دارا بودن نمایندگی فروش کارخانه نساجی تک با برند های مطرح دیگری نیز همکاری داریم.
برای اطلاعات بیشتر و قیمت فروش پارچه ها از طریق کانال تلگرام ما اقدام کنید و یا با کارشناسان فروش این مرکز تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما