نمایندگی فروش عمده انواع پارچه بیمارستانی

چند نمایندگی مستقیم در امر فروش عمده انواع پارچه بیمارستانی می شناسید؟ و تا به حال مستقیما از طریق این دفاتر خریدی داشته اید؟
هنگامی که صحبت از پارچه بیمارستانی می شود، منظور کار های اسپان باند یا همان پارچه یکبار مصرف است که بیشتر جهت لباس های بیمار در اتاق عمل یا بخش های رادیولوژی و ویژه استفاده می شود که پرفروش ترین رنگ های آن سبز، کاربنی و صورتی و آبی خواهد بود.
مدل بعدی پارچه تترون بیمارستانی که بیشتر 150 و 170 گرمی هستند، در رنگبندی صورتی و آبی با عرض 1.5 در رول های 100 متری به فروش می رسند که خیلی کم رنگ یاسی نیز مورد نیاز خواهد بود.
در دسته بندی مدل آخر پارچه های فلامنت هستند که بیشترین فروش را طرح چهارخانه ریز و درشت آن خواهد داشت که عین سری بالا صورتی و آبی آن همیشه فروش بالاتری خواهد داشت.

اما شما به عنوان یک تولیدکننده البسه بیمارستانی چند نمایندگی مستقیم می شناسید که بتوانید با قیمت بهتری خرید هایتان را انجام دهید که سود هایتان را کم کرده و تیراژ فروشتان را بالا ببرید؟
ما به عنوان یک تولیدکننده بهترین کیفیت ها را برایتان ارسال خواهیم کرد که به علت بالا بودن کیفیت نمونه های تحویل شده شما به بیمارستان و شرکت های بهداشتی می توانید بر روی عمر ماندگاری مشتری های خود حساب بیشتری باز کنید.
سپاهان پارچه یک کارخانه نساجی قدیمی در اصفهان است که سال ها تجربه بافت و تولید و رنگرزی انواع پارچه بیمارستانی را در کارنامه خود داشته و بهترین پارچه ها را تولید و با قیمت واقعی به دور از دلال های بازار به شما مشتریان گرامی عرضه می دارد.
ارسال به تمام نقاط کشور با کمترین هزینه و در اسزع وقت انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما