نمایندگی فروش پارچه ترگال فدک

آیا تا کنون از نمایندگی اصلی فروش پارچه ترگال فدک نسبت به خرید عمده منسوجات مورد نیازتون با قیمت های واقعی اقدام کردید؟
این نکته بر هیچ کس پوشیده نیست مخصوصا بر اهالی فروشنده و خریدار عمده پارچه که خرید های عمده از طریق نمایندگی های اصلی فروش کارخانه های نساجی مزایای زیادی داره و یکی از مطمئن ترین فروشگاه ها همین نمایندگی ها هستند چون به هر حال وقتی نام نمایندگی بر یک فروشگاه باشه حتما از نظر قیمت گذاری و تعهداتی که بعد از فروش به خریدار داده میشه تفاوت های بسیار زیادی نسبت به فروشگاه های عادی داره.
کارخانه نساجی فدک اصفهان با داشتن سابقه زیاد در زمینه ریسندگی، بافت و تکمیل و رنگرزی انواع پارچه یکی از برند های خیلی خوبی هست که پارچه ترگال ساده و کجراه اون زبانزد خاص و عام شده و از طرفی شاید به جرات میشه گفت که بیشترین تنوع رنگبندی رو هم در بین پارچه های ترگال کارخونه های دیگه همین کارخونه نساجی فدک داشته و داره.
از نظر جنس هم باید بگیم که جنس بسیار عالی با تراکم بافت بالا که هم پارچه ترگال و هم کجراهش داره اون رو به یکی از گزینه های خوب برای دوخت انواع لباس های فرم مدارس، لباس کار، مانتو و شلوار و ده ها البسه دیگه تبدیل کرده.
اگر تا حالا از نمایندگی اصلی فروش کارخانه نساجی فدک اصفهان برای خرید عمده ترگال و کجراه مورد نیازتون اقدام نکردید الان به شما این نوید رو میدیم که شرکت بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان به عنوان یکی از نمایندگی های فروش منسوجات نساجی فدک شما رو به درب کارخونه میرسونه که می تونید به صورت غیر حضوری و یا حتی حضوری نسبت به خریدهای عمده ترگال ساده و یا کجراه فدک با قیمت واقعی و کارخانه ای اقدام کنید.
این گروه بازرگانی با عقد قرارداد با کارخونه های مختلف از جمله فدک تمام منسوجات رو با قیمت مصوب کارخونه به دست مشتری هاش می رسونه تا دیگه هیچ تولیدی برای خرید دغدغه وجود واسطه و دلال رو نداشته باشه.
همین الان با ما ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما