پارچه تترون ضدآب ژاول بیمارستانی

پارچه تترون ضدآب ژاول بیمارستانی یکی از انواع پارچه ها و منسوجات مورد استفاده این مراکز درمانی برای دوخت البسه و لباس های مورد نیاز آنها می باشد.
بد نیست ابتدای صحبت اشاره کنیم به این موضوع که تمام انواع پارچه های مورد استفاده در بیمارستان ها، دارای خاصیت ضدآب ژاول بیمارستانی می باشند از جمله پارچه تترون بیمارستانی.
البته می توان خاصیت ضدآب ژاول بیمارستانی را برای پارچه های مورد استفاده در بیمارستانی به کار برد که مدت زمان استفاده طولانی مدت دارند و مانند پارچه های اسپان باند بیمارستانی به صورت کوتاه مورد استفاده در این مراکز درمانی قرار نمی گیرند.
انواع پارچه تترون ضدآب ژاول بیمارستانی بسته به وزن و گرماژی که دارند با قیمت های متفاوتی در مراکز و نمایندگی ها مورد خرید و فروش قرار می گیرند.
البته عرض این پارچه یعنی پارچه تترون ضدآب ژاول بیمارستانی نیز یکی از عوامل تعیین کننده در قیمت گذاری این پارچه می باشد، این در حالی است که پارچه های تترون ضدآب ژاول بیمارستانی را با عرض 3 متر با قیمت بالاتری از پارچه تترون عرض 2 و هم چنین پارچه تترون ضدآب ژاول بیمارستانی با عرض 2 متر را باید با قیمت بالاتری از پارچه تترون عرض 150 سانتی متری می بایست خریداری نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما