پخش انواع پارچه لباس کاری

اگر به دنبال مرکز پخش انواع پارچه لباس کاری بادوام با رنگبندی متنوع و قیمت های مناسب هستید بهتر است این متن را تا آخر بخوانید.
پارچه های لباس کاری رو تعداد کمی از انواع منسوجات تشکیل میدن که معروف ترین اونها پارچه ترگال ساده، ترگال کجراه و پارچه های کتان و یا همون پنبه ای هستند که اونا هم می تونن بافت ترگال ساده داشته باشن و هم بافت کجراه.
در کل تمامی این پارچه ها خودشون از نظر درجه کیفی بافت و الیاف به گروه های مختلفی تقسیم می شن مثلا پارچه ترگال ساده فلامنتی داریم که تمام از الیاف پلاستیکی هستند و ترگال پلی استر ویسکوزی رو هم داریم که تار و پود از الیاف پلی استر و ویسکوز با درصد مشخص تشکیل شدن.
در مورد پارچه کجراه هم همین موضوع صداق هست که تمامی این پارچه ها به همین دلیل تنوع بافت و وزن و الیاف و حتی رنگ با قیمت های مختلفی در بازار عرضه میشن. ارزون ترین پارچه لباس کاری پارچه ترگال و یا کجراه فلامنتی هست و گرون ترینشون هم کجراه کتان پنبه ای 100 درصد پنبه هست.
با توجه به میزان هزینه و محیط و مدت زمان تعریف شده برای عمر لباس کاری از نمونه های مختلف از این پارچه ها میشه استفاده کرد.
خوب بیایم سر بحث مرکز پخش عمده پارچه لباس کاری. اولین شهری که در ایران بالا ترین تعداد واحد نساجی بافت انواع پارچه لباس کاری رو داره اصفهان هست. در اصفهان تعداد 4000 واحد نساجی فعال داریم که بیشترشون کار بافت و تکمیل پارچه های لباس کاری رو انجام میدن. مراکز پخش زیادی در اصفهان هست که هرکدومشون به یک طریقی نمونه هایی از یک یا چند پارچه رو عرضه می کنن.
بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان نیز به عنوان بافنده و تکمیل کننده انواع پارچه تونسته تا چندین نمونه خوب و با کیفیت از انواع پارچه های لباس کاری فلامنتی، پلی استری ویسکوزی و کتان پنبه ای کجراه و ترگال رو تهیه و با قیمت های کارخونه ای در سراسر کشور پخش کنه.
شما بزرگواران می تونید به راحتی نسبت به دیدن نمونه ها و انتخاب پارچه مورد نظر با کمترین هزینه اقدام کنید تا شما هم جزو مشتریان محبوب گروه سپاهان پارچه بشید و از خدمات و مزایای این مرکز برخوردار شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما