پخش عمده انواع پارچه فلامنت بیمارستانی

توزیع و پخش و فروش عمده انواع پارچه بیمارستانی اعم از فلامنت، تترون، ترگال، چاپی و منسوجات یکبار مصرف از طریق دفتر کارخانه نساجی سپاهان اصفهان در حال انجام می باشد.
کارخانه نساجی سپاهان اصفهان تولید کننده انواع پارچه و منسوجات بیمارستانی با تنوع بالا بوده که توانایی بافت و رنگرزی نمونه های مختلف از پارچه های مورد استفاده در مراکز درمانی را دارا می باشد. انواع پارچه تترون و فلامنت با رنگبندی آبی و صورتی و سفید از جمله تولیدات این کارخانه می باشد. نمونه های دیگر از پارچه هایی مانند فلامنت پنبهف پارچه های چاپی و … و همچنین چاپ بر روی پارچه های ترگال و تترون سفید ملحفه ای نیز در این کارخانه در اسرع وقت انجام می گیرد.
قیمت مناسب و بالاترین کیفیت جنس از مزایای تولیدات این نساجی بوده که توزیع و پخش منسوجات از طریق دفتر فروش این کارخانه در اصفهان می باشد.
شما عزیزان به صورت کاملا غیر حضوری می توانید از طریق تلفن و یا کانال تلگرام ما که در بالای همین صفحه است با مدیر فروش سپاهان پارچه ارتباط گرفته و درخواست ارسال کالیته و نمونه پارچه نمایید تا پس از روئیت جنس با خیالی آسوده سفارش خرید خود را ثبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما