کارخانه انواع پارچه بیمارستانی

انواع پارچه بیمارستانی را صنایع و کارخانه های نساجی بسیار و متعددی در ایران تولید می کنند. رنج قیمت این پارچه ها در چه محدوده ای می باشد؟
در کل می توان این نظر را داد که رنج قیمت انواع پارچه های بیمارستانی که در کارخانه ها و صنایع نساجی تولید می گردد، در رنج قیمت مناسب تر و ارزان تر از سایر پارچه های دیگر تولید شده در کارخانه ها می باشد.
فرقی نمی کند که صنایع و کارخانه های نساجی با چه الیافی این پارچه های بیمارستانی را تولید می کنند و هم چنین چه رنگی و البته چه بافت تار و پودی ای، قیمت این پارچه ها رنج بالایی ندارد.

انواع پارچه های بیمارستانی
با بافت تار و پودی ساده مانند پارچه ترگال و پارچه تترون و هم چنین پارچه فلامنت، با بافت تار و پودی مورب هم چون پارچه کجراه و بی بافت را مانند پارچه های اسپان باند بیمارستانی با کمترین قیمت کارخانه ها تولید و روانه بازار شهرهای مختلف ایران می کنند.
کارخانه و صنایع نساجی که انواع پارچه بیمارستانی را تولید می کنند، به ترتیب پارچه کجراه، پارچه ترگال، پارچه تترون، پارچه فلامنت و پارچه اسپان باند بیمارستانی را با رنج قیمتی از بالا به پایین، کمتری به نمایندگی ها و پایانه ها تزریق می کنند.
می توانید انواع پارچه بیمارستانی را به صورت مستقیم از کارخانه تولید کننده خریداری کنید، تنها کافیست با نمایندگی سپاهان ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما