کارخانه بزرگ تولید پارچه بیمارستانی اصفهان

سپاهان نام یکی از کارخانه های بزرگ تولید کننده انواع پارچه بیمارستانی در اصفهان است که منسوجات باکیفیت بالا را عرضه می کند.
تنوع بالای پارچه ای بیمارستانی و مصرف زیاد این منسوجات در کشور باعث شده تا تولید کنندگان بسیاری اقدام به بافت این نوع پارچه کنند.
از آنجایی که پارچه های بیمارستانی برای مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد لذا اهمیت بالاتری از لحاظ جنس و رنگ دارند و بیمارستان ها زیر بار هر نوع پارچه ای برای دوخت البسه مورد نیاز نمی روند.
اگر شما یکی از صاحبان تولیدی البسه های بیمارستانی هستید قطعا این موضوع را درک می کنید که نمیتوان به هر نوع پارچه ای برای کار بیمارستان اعتماد کرد.
گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان مفتخر است که طی سالها کار و تولید پارچه اکنون دارای یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید کننده و بافنده منسوجات بیمارستانی در اصفهان می باشد که تجربه سال های زیاد در تولید این پارچه ها کمک بزرگی به تولید هرچه بهتر این منسوجات نموده است. 
شما می توانید جهت دریافت کالیته رنگبندی این پارچه ها از طریق دفتر فروش ما اقدام کنید و به صورت غیر حضوری نیز ثبت سفارش کرده تا ما در اسرع وقت منسوجات مورد نیازتان را برای شما ارسال کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما