کارخانه تولید انواع پارچه تترون بیمارستانی

کارخانه نساجی سپاهان اصفهان تولید کننده انواع پارچه تترون  ترگال ساده و ضد آب ژاول بیمارستانی است که قیمت این منسوجات بسیار مناسب می باشد.
کارخانه تولید انواع پارچه های بیمارستانی بیشتر در اصفهان و یزد می باشند که بهترین پارچه برای لباس بیمار و بیمارستانی از جمله یکبار مصرف و تترون و ترگال به خصوص در رنگ سبز و سفید تهیه می کنند.

پارچه های بیمارستانی خود دنیایی جداگانه در صنعت نساجی و تولید پارچه دارند و برای تامین آنها باید نکاتی را با توجه به نوع مصرف رعایت کرد. این نوع پارچه ها همانطور که از اسمش مشخص است برای مصارف پزشکی درمانی و در فضا های بیمارستان قرار است که مصرف شوند.

از عمومی ترین مشخصات کیفی پارچه بیمارستانی می توان به ضد آب ژاولی بودن پارچه اشاره کرد که مربوط به کیفیت صباغی و رنگرزی است.

خرید عمده از انواع پارچه بیمارستانی ( تترون، اسپان باند، فیلامنت فلامنت و پنبه، ترگال، ویسکوز، برزنت و کجراه و … ) یا توسط خود واحد های درمانی صورت می گیرد ویا توسط سری دوز ها و تولید کننده های البسه بیمار و پرسنل بیمارستان!پ

آیا می دانید چه پارچه ای برای روپوش پرستار و پزشک مناسب است؟ ارزان ترین پارچه بیمارستانی کدام پارچه است؟ پارچه لباس بیمار باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
انواع پارچه بیمارستانی از جمله تترون، فلامنت و پارچه های یکبار مصرف در کارخانه های معتبر نساجی با رعایت مسائل بهداشتی تولید و در بازار عرضه می شود.انواع پارچه های بیمارستانی فلامت، تترون، اسپان باند، ترگال و غیره پس از گذراندن مراحل تولید در کارخانجات، بسته بندی و در اختیار متقاضی قرار می گیرد.

هرکدام از منسوجات بیمارستانی کاربرد خاصی داشته و در بیمارستان از هرکدام در بخش مربوطه بهره می گیرند. برای مثال در بسیاری از بیمارستان ها برای جلوگیری از پخش عفونت و رعایت بهداشت، از پارچه های یکبار مصرف برای رو تختی، رو بالشتی و در اتاق عمل استفاده می شود.
کارخانه نساجی سپاهان اصفهان تولید کننده انواع پارچه تترون، ترگال و فلامنت های بیمارستانی در رنگ های آبی و صورتی و سبز و … می باشد که مشاوران و کارشناسان فروش این مرکز خدمات و مشاوره های خوبی را به شما خریداران گرامی می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما