کارخانه تولید پارچه تترون بیمارستانی اعلا

کارخانه نساجی سپاهان تولید کننده انواع پارچه تترون و ترگال بیمارستانی اعلا یکی از بهترین گزینه ها برای خرید این منسوجات می باشد.
کارخانه نساجی سپاهان اصفهان با داشتن سابقه طولانی در بافت و تکمیل انواع پارچه، با توجه به یاز بازار اقدام به تولید انواع پارچه بیمارستانی نموده است. از جمله تولیدات این کارخانه پارچه های تترون آبی، صورتی و سفید بیمارستانی بوده که با وزن 180 گرم یکی از اعلا ترین جنس ها را دارا می باشد. پارچه های تترون بیمارستانی اگر با وزن پایین بافته شود بدن نما بوده و باعث ریجکت شدن از بیمارستان می شود بنابراین پارچه های تترون با گرماژ 180 ایده آل بوده و دارای کیفیت مورد قبول مراکز درمانی می باشد.
شما متقاضیان گرامی که قصد شرکت در مناقصات بیمارستان را دارید و یا اینکه قصد خرید انواع پارچه بیمارستانی از جمله تترون، فلامنت در فلامنت، فلامنت پنبه، ترگال سفید و رنگی، منسوجات یکبار مصرف و پارچه های ضدآب ژاول را دارید می توانید از طریق دفتر فروش کارخانه نساجی سپاهان اصفهان و از طریق کانال تلگرام این کارخانه که در بالای همین صفحه ادرس آن قید شده است ارتباط گرفته و نسبت به سفارش اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما