کارخانه تولید پارچه ترگال فدک

کارخانه تولید پارچه ترگال مرغوب فدک کجاست؟ چطور میشه به صورت مستقیم از نساجی خرید های عمده رو انجام داد؟
کارخانه فدک به عنوان یکی از قدیمی ترین نساجی های کشور است که در واقع کارخانجات نساجی فدک هست چون این کارخانه کار ریسندگی، بافت، رنگرزی و تکمیل انواع پارچه رو خودش انجام میده.
نساجی فدک در اصفهان قرار داره که معروف ترین پارچه این نساجی ترگال ساده و ترگال کجراه هست. وزن ترگال های ساده 245 و کجراه رو با گرماژ 295 گرم تولید می کنه.
بیشترین تنوع رنگ نیز فدک داره و با بیش از 90 رنگ رکورد دار است. ترگال های فدک بسیار مرغوب هستند و با تراکم بافت عالی و ثبات رنگ بالا تونسه هر ساله فروش بالایی رو داشته باشه.
انواع مانتو و شلوار، فرم مدارسی و لباس کار های مختلف از جمله البسه ای هستند که با ترگال و کجراه فدک دوخته میشن. قیمت این پارچه ها در نمایندگی های فروش کارخانه دقیقا طبق نرخ مصوب است و این رو هم بدانید که خود کارخانه به هیچ عنوان اقدام به فروش از طریق غیر از نمایندگی ها نمی کنه و بایستی خرید های خودمون رو از طریق این نمایندگی ها انجام بدیم.
شما عزیزانی که قصد خرید عمده انواع پارچه ترگال ساده و یا کجراه با برند فدک رو دارید می تونید از طریق گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان حتی به صورت غیر حضوری انجام بدید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما